مهاجرت به دوبی

مهاجرت سریع و آسان به امارات و دبی

میگریت لند

مهاجرت به دوبی از طریق:

میگریت لند

تحصیلی

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید
بیشتر بخوانید

کاری

پیدا کردن کار

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید
بیشتر بخوانید

سرمایه گذاری

ثبت شرکت

جهت کسب اطلاعات بیشتر کلیک کنید
بیشتر بخوانید

ارزیابی شرایط مهاجرت میگریت لند

فرم زیر را با دقت پر کنید تا از شرایط مهاجرت و بهترین کشور برای مهاجرت مطلع شوید

برای ارزیابی شرایط شما توسط تیم کارشناسان میگریت لند بر روی دکمه زیر بزنید و وارد صفحه بشوید، سپس فرم را با دقت پر کنید

مهاجرت به دبی و امارات

مهاجرت آسان به سراسر دنیا با ما !

به دلیل شرایط نا مساعد اقتصادی، اصولی نبودن نظام تحصیلی، گرانی مسکن، گرانی خودرو و دلایل دیگر، بسیاری از مردم تصمیم به مهاجرت گرفته اند. برای یکسری اقدام برای مهاجرت به دلیل وابستگی زیاد به اطرافیان بسیار سخت است. به همین دلیل کشور امارات بهترین گزینه برای مهاجرت اینگونه افراد می باشد چرا که علاوه بر داشتن اقتصادی فعال و پویا، محیطی چند ملیتی، ثبات اقتصادی، به کشور ما نیز نزدیک استو به راحتی برای بازدید اقوام خود میتوانند به ایران باز گردند.
برای کسب اطلاعات بیشتر مارا تا پایان مقاله همراهی کنید.

امارات یکی از موفق ترین و ثروتمند ترین کشور های خاورمیانه می باشد. نرخ بیکاری در این کشور پایین بوده و سرشار از کارهای متنوع برای افراد با استعداد های مختلف است. امارات مخصوصا دوبی دارای آینده بسیار درخشانی هستند به طوری که حتی از اروپا و آمریکا به این کشور و شهر مهاجرت می کنند.

اگر به دنبال زندگی ای پر از آرامش، لاکچری، مشاغل مناسب و پر درامد می گردید که نزدیک ایران باشد، بی شک امارات و شهر دوبی بهترین گزینه هستند.

راه ها و روش های مهاجرت دبی

مهاجرت آسان به سراسر دنیا با ما !

روش های بسیار زیادی برای مهاجرت به دوبی وجود دارد که باید پس از بررسی و ارزیابی شرایط خود بهترین راه را انتخاب کنید و اقدامات لازم را برای مهاجرت انجام دهید.
انواع روش های مهاجرت به شرح زیر است:

مهاجرت کاری به دبی

دوبی( شهر طلا) یکی از پویا ترین شهر های امارات است. تجارت فعال و بودن سرمایه گذاران در این شهر، داشتن صنعت خمرو سازی و فولاد باعث شده خیلی از افراد به دنبال ویزای کاری کشور امارات باشند.
دو روش برای دریافت ویزای کاری دوبی وجود دارد:

روش اول جاب سیکر: در روش جاب سیکر ( جست و جوی شغل)، دوبی به افراد 6 ماه تا یکسال ویزا میدهد تا افراد در دبی به دنبال کار بگردند، معمولا در اکثر اوقات کشور امارات به ایرانیان این ویزا را نمیدهد.

روش دوم جاب آفر: روش جاب آفر (پیشنهاد شغل) به این گونه است که فرد باید در خاک کشور خود در دوبی یا امارات کار پیدا کند سپس ویزای کاری بگیرد. این روش برای ایرانیان گزینه مناسبی است.

برای استخدام افراد خارجی در دوبی باید در اداره امور اجتماعی سه ماه آگهی استخدام بگذارد اگر فردی اماراتی پیدا نشود اجازه استخدام نیروی خارجی را می گیرد.

مهاجرت تحصیلی به دبی

مهاجرت تحصیلی به دبی یکی از بهترین روش ها برای دریافت ویزای امارات است که قوانین مهاجرتی آسانی برای تمام مقاطع تحصیلی دارد و افراد می توانند در هر رشته ای اقدام به مهاجرت به این کشور نمایند.

ویزای تحصیلی امارات به مدت 5 سال اعتبار دارد.

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری دبی

یکی از روش های مهاجرتی که میتوان خانواده را همراه خود برد مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. افراد واجد شرایط با سرمایه گذاری در دبی میتوانند اقامت موقت 2 تا 3 ساله را دریافت کنند.

امارات یک کشور در حال پیشرفت در بسیاری از صنایع است از جمله: پتروشیمی، آلومینیوم، کشاورزی و.. است. تنها کافیست با یک انتخاب مناسب و سرمایه گذاری خود را در یکی از شرکت های دبی میتوانید به راحتی به این کشور مهاجرت کنید و از مزایای زندگی در این کشور بهره مند شوید.

مهاجرت از طریق خرید ملک دبی

خرید ملک در دبی و یا امارات در واقع یکی از روش های سرمایه گذاری است که میتوان انجام داد اما ویزا های متفاوتی با توجه به خانه فرد دریافت میکند. هر چه قدر هزینه ای که برای خرید خانه در دبی و یا امارات صرف میکنید بیشتر باشد مدت زمان ویزا نیز بیشتر خواهد بود.
دریافت ویزا از طریق خرید ملک منوط به یکسری شرایط است که این شرایط به این صورت است که:
خانه خریداری شده زیر یک میلیون درهم نباشد.
خرید خانه توسط وام انجام نشده باشد.
ملک خریداری شده باید سه سال در دبی حفظ شود.
ملک باید صد در صد مسکونی باشد.

هزینه مهاجرت به دبی

هزینه مهاجرت به دوبی:
هزینه مهاجرت به دوبی با توجه به نوع مهاجرت و شرایط شخص کاملا متفاوت است اما معمولا حداقل از 200 میلیون شروع شده و تا یک میلیارد حتی بیشتر نیز میرسد. برای اطلاع دقیق از میزان هزینه مهاجرت به دوبی حتما با ما تماس بگیرید تا بازه دقیق با توجه به نوع ویزای درخواستی شما به شما گفته شود.

هزینه زندگی در دبی

کشور امارات یک کشور لاکچری و لوکس میباشد پس مسلما هزینه زندگی در این کشور بالا است اما درآمد نیز به همان اندازه بالا است و هرچه کار فرد تخصصی شود درآمد او نیز بالاتر میرود.
برای درک بهتر شما از رندگی در امارات ما قیمت و هزینه روزمره زندگی را در جدول زیر برای شما آورده ایم:

عنوان هزینههزینه
خرید خانه در مرکز شهر1.200-1.500 درهم
خرید خانه در حومه1000-825 درهم
اجاره خانه یک خوابه در مرکز شهر5.500-5.000 درهم
اجاره خانه یک خوابه در مرکز شهرحومه3700-3200 درهم
اجاره خوانه سه خوابه در مرکز شهر10.700-10.300 درهم
اجاره خانه سه خوابه در حومه7.400-7000 درهم
یک وعده غذا در رستوران معمولی35-30 درهم
یک ساندویچ مک دونالد28 درهم
یک قوطی نوشابه4.5 درهم
یک فنجان قهوه معمولی18 درهم
یک پاکت شیر8 درهم
یک کیلو برنج معمولی6 درهم
یک بسته 12 عددی تخم مرغ10 درهم
یک کیلو گوشت قرمز36 درهم
یک کیلو موز5 درهم
کرایه تاکسی3.5 درهم
حمل و نقل عمومی ماهانه300 درهم
یک لیتر بنزین2.2 درهم
5 عدد نان6 درهم
یک کیلو گوجه فرنگی5 درهم
یک کیلو سیب درختی7 درهم

سخن پایانی

چنانچه قصد مهاجرت به دبی را دارید حتما با مرکز مهاجرتی و موسسات معتبر مشورت کنید تا مطمئن شوید مسیر را به درستی طی میکنید وتمام اقدامات لازم را انجام می دهید.
میگریت لند یک موسسه مهاجرتی است که بیش از 10 سال سابقه درخشان در گرفتن انواع ویزا را در کارنامه خود دارد. برای انتخاب بهترین راه حتما تماس حاصل فرمایید.

درباره مهاجرت به دوبی بیشتر بخوانید

مهاجرت آسان به سراسر دنیا با ما !