آوسبیلدونگ آرایشگری آلمان

میگریت لند

هزینه های بالای مهاجرت و نداشتن ساپورت مالی دو دلیل اصلی افراد برای مهاجرت نکردن است. کشور صنعتی آلمان فرصتی را پیش روی علاقه مندان به آرایشگری گذاشته است که میتوانند با حداقل هزینه مهاجرت کنند و در کنار یادگیر حقوق نیز دریافت کنند. اسم این روش آوسبیلدونگ (کار آموزی) است. در اوسبیلدونگ آرایشگری افراد تنها با داشتن علاقه و بدون نیاز به هیچ گونه مدرکی میتوانند برای درخواست آن اقدام کنند.
آلمان به دلیل داشتن جمعیت پیر و کم داشتن نیروی جوان و متخصص این شرایط را برای علاقه مندان به وجود آورده است که بتوانند به راحتی اقدام کنند و شروع به یادگیری کنند.
آموزش در این دوره ها کاملا حرفه ای بوده و زیر نظر اساتید برتر انجام میشود و در تمام اروپا آوسبیلدونگ آلمان معتبر است و فرد میتواند پس از اتمام کارآموزی یا در آلمان و یا در دیگر کشور های اروپایی مشغول به کار شود.

شرایط مهاجرت آوسبیلدونگ آرایشگری

شرایط متفاوتی برای افراد مختلف در آوسبیلدونگ آرایشگری وجود دارد اما شرایط اصلی آن عبارت اند از:

مدرک تحصیلی:

برای دوره های آوسبیلدونگ مدرک تحصیلی متفاوت است و در آوسبیلدونگ آرایشگری مدرک 10 یا 12 ساله تحصلی مورد قبول است و مدرک خاصی برای این دوره نیازی نیست.

مدرک زبان:

برای تمام دوره های آوسبیلدونگ مدرک زبان b1 و یا B2لازم است چرا که تمامی کلاس ها به زبان آلمانی میباشد و در دوره ی کارآموزی شما باید با افراد آلمانی ارتباط برقرار کنید پس نیاز به دانش زبان آلمانی دارید.

شرایط سنی:

در ابتدای آوسبیلدونگ شرایط سنی ویژه ای در نظر گرفته شده بود و متقاضیان میبایستی سنی بین18 تا 25 سال را دارا باشند اما با گذست زمان این قانون تغییر کرد و شرایط سنی آن به 18 تا 35 سال تغییر یافت.

تمکن مالی:

در دوره های آوسبییلدونگ آرایشگری، فرد باید بتواند ثابت کند که از پس هزینه های ماهیانه زندگی خود در آلمان بر میاید و مبلغی که برای اثبات تمکن مالی در نظر گرفته اند مبلغی حدود 840 تا 870 یورو ماهیانه میباشد.

طول دوره آوسبیدونگ آرایشگری آلمان

آوسبیلدونگ آرایشگری آلمان سه سال به طول میانجامد و فرد تمامی بحث های تئوری و عملی این حرفه را آموزش میبیند. مباحثی که در این دوره آموزش داده میشود به شرح زیر است:

  • رنگ مو
  • کوتاهی مو
  • مراقبت از مو
  • مراقبت از ناخن
  • آرایش صورت
  • مشاوره

شرکت کنندگان در این دوره تمامی مباحث فوق را به صورت کامل آموزش میبینند و میزان موفقیت هرکدام به خلاقیت، علاقه، هوش و پشتکار آن فرد بستگی دارد.

هزینه های زندگی در طول دوره آوسبیلدونگ آرایشگری

در دوره آوسبیلدونگ آرایشگری فرد فقط باید از هزینه زندگی خود را پرداخت کند چرا که این دوره کاملا رایگان است و حتی به افراد ماهیانه حقوقی بسته به نوع آوسبیلدونگ تعلق میگیرد. متوسط هزینه زندگی در آلمان ماهیانه بین 600 تا 800 یورو برای یک زندگی معمولی می باشد.

قصد مهاجرت به امارات را دارید؟

میانگین درآمد آرایشگران در آلمان

درآمد آرایشگران در آلمان بسته به تعداد ساعاتی که کار میکنند متفاوت است اما یک فرد با 8 ساعت کاری در روز میتواند در آمدی بین 1600 تا 2000 یورو در آورد که این مبلغ با 22 تا 24 هزار یورو در سال برابر است.

حقوق دریافتی در آوسبیلدونگ آرایشگری

یکی از مزایای شرکت در دوره های آوسبیلدونگ دریافت حقوق ماهیانه میباشد و این حقوق ماهیانه به قدری است که هزینه های زندگی فرد را تا حدی می پوشاند و فرد میتواند بدون کمک و نگرانی به تحصیل و آموزش بپردازد.
حقوق ماهیانه سه سال دوره اوسبیلدونگ آرایشگری به شرح زیر است:

حقوق ماه اولحقوق ماه دومحقوق ماه سوم
750-600730-820850-960

ثبت نام در دوره اوسبیلدونگ آرایشگری

برای ثبت نام و شرکت در دوره آوسبیلدونگ آرایشگری آلمان و دریافت ویزا ابتدا باید در موسسه و یا شرکت مورد نظر استخدام شده و سپس تمکن مالی خود را اثبات کنید و بعد سایر اقدامات مهاجرت را انجام دهید و مدارک خود را کامل کنید. سایر مراحل به شرح زیر است:

تایید مدارک تحصیلی و ترجمه آن ها

ارائه مدرک زبان آلمانی

ارائه برگه سلامت

به مقاله امتیاز دهید
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها